Zpravodajství

Záchodky jako turistická atrakce

Záchodek na letišti, kde byl před pár týdny zatčen americký senátor Larry Craig za to, že nabízel homosexuální sex, se stal turistickou atrakcí.

"Lidé si to chodí fotit," říká Karen Evansová, zaměstnankyně minneapoliského letiště St. Paul. Larry Craig. Republikánský senátor ze státu Idaho, se v srpnu doznal k veřejnému pohoršování v záchodkové aféře.

Jak uvádí agentura AP, senátor teď tvrdí, že přiznání bylo chybou a snaží se jej odvolat. I přesto však turisté procházející letištěm nemohou odolat a chodí se dívat na místo, kde se skandál odehrál. "Prostě jsme se museli zastavit a jít se na to podívat," řekla Sally Westbyová z Minneapolisu. "Můj manžel John je tu už podruhé, poprvé si to šel prohlédnou minulý týden."

Pikantní na tom je, že senátor Larry Craig je nejen ženatý ocet třech dětí, ale také známý odpůrce práv homosexuálů. A i přesto, že policistovi v pracujícímu v utajení civilu nabízel homosexuální sex, dál trvá na tom, že je heterosexuál.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz