Zpravodajství

VIDEO: Medvídek pomáhal, Trojan ujídal

VIDEO: Medvídek pomáhal, Trojan ujídal

Snímek Medvídek chce nejen přinést filmový zážitek, ale také pomoct těm, kteří to potřebují. Proto proběhla benefice, kde jste mohli vidět film, přispět a ještě pozorovat slavné v netradiční situaci - při zdobení dortů.

Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

"Dnes tady budeme zdobit dorty, které se budou následně dražit a výtěžek z dražby podpoří tři projekty," vysvětlila jedna z aktérek Aňa Geislerová. "Zdobit neumíme, ale umíme výborně improvizovat," přidala se herečka - kamarádka Táňa Vilhelmová.

 Do zdobení se kromě půvabných hereček pustili také bratři Trojanovi. "O mně se všeobecně ví, že jsem perfekcionista, proto jsem i zdobení pojal v tomto duchu, a jak můžete sami vidět, můj dort je malé umělecké dílo," pochlubil se herec Ivan Trojan. Posuďte sami, při zdobení dortů jsme byli s naší kamerou.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz