Zpravodajství

Muž se sám bodl do břicha

K velmi neobvyklému a krvavému případu došlo v Libomyšli na Hořovicku na Berounsku. Osmapadesátiletý muž se zřejmě sám bodl do břicha. Na pomoc mu vyjela záchranná služba. Pro nova.cz to uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Devatenáct minut po deváté hodině ráno přijalo zdravotnické operační
středisko v Příbrami výzvu k výjezdu. Záchranáři poskytli muži s jednou bodnou ránou přednemocniční neodkladnou péči.

Šetří se, zda to byla sebevražda

"Po ošetření jsme muže, který byl při vědomí, převezli do nemocnice v Hořovicích na anesteziologicko-resuscitační oddělení. Závažnost poranění se projeví až během léčby v nemocnici. Zda se jednalo o sebevražedný úmysl řeší Policie ČR," dodala Šeblová.

S nožem v ruce nutil chlapce loupit

Nůž jako zbraň vydírání použil v Olomouci muž podezřelý z toho, že nutil školáka, aby mu v obchodě ukradl lahev alkoholu. Uvedla to severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková.

"Devatenáctiletý muž ze Zlína ve středu v Olomouci v průchodu mezi domy držel v ruce nůž a požadoval po třináctiletém chlapci, kterému dal 30 korun, aby mu odcizil v obchodním domě lahev alkoholu, jinak ho podřeže," doplnila policejní mluvčí.

Policisté muže zadrželi a umístili jej do policejní cely. Zajistili přitom i jeho nůž. Vyšetřovatel soudu navrhl, aby muže poslal do vazby.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz