Zpravodajství

První diváci hodnotili Útěk z vězení - video

První diváci hodnotili Útěk z vězení - video

Na seriálech si lidé vytváří závislost, zakládají kvůli nim fankluby a hlavní hrdinové se stávají uznávanými celebritami. To ovšem jen pokud se seriál povede. Mezi ty nejzdařilejší patří hit Útěk z vězení, který v pražském kině na předpremiéře shlédla hrstka šťastlivců. Jak se jim úvodní dva díly seriálu libily, prozradí naše reportáž.


Námi oslovení diváci hodnotili seriál nadmíru pozitivně a není se čemu divit. "Je tam krásný hrdina, to se bude líbit nám holkám a ta vězeňská lékařka osloví zase většinu té mužské části diváctva," shrnula své první dojmy moderátorka Snídaně s Novou Petra Kruntorádová. Ředitel TV Nova Petr Dvořák prozradil, že se už nyní na Prison Break dívá z DVD. Podobně kvůli svému vysokému pracovnímu vytížení sleduje i osudy Ztracených nebo epizody seriálu Kriminálka Las Vegas.

Scénáristický majstrštyk
"Tohle je fakt scénáristická lahůdka," pochvaloval si publicista a autor desítky filmových scénářů Radek John. Jediný, kdo z diváků měl výhrady byla reportérka Lucie Alexová. Jí se utíkající vězni také líbili, ale zdá se jí, že je to spíš mužský seriál a ona sama si není jistá, zda na to ona osobně bude mít po celodenní práci náladu na takovýto nervák. To naopak ocenila Pavlína Danková, která byla celou dobu napnutá.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz