Zpravodajství

Wohnouti chystají své první DVD a živák

Wohnouti chystají své první DVD a živák
Zdroj: Sony BMG

Skupina Wohnout po roční spolupráci s režisérem a novým členem skupiny Jakubem finišuje přípravy prvního DVD v historii kapely, které se na trhu objeví začátkem listopadu, a to dokonce společně s živou deskou.

Základ DVD tvoří záznam loňského koncertu Wohnout ve vyprodaném Průmyslovém paláci. v rámci kterého kapela mimo jiné oslavila 10 let své existence. V roli gratulantů se zde představili spřátelené kapely Lety Mimo, Divokej Bill, Tři sestry, Vypsaná Fixa, Waltari a Lenka Dusilová.

A právě společné vystoupení Wohnoutů a posledních dvou jmenovaných hostů, tedy Lenky Dusilové a Waltari je jedním z bonbónků připravovaného DVD. V sekci bonusy se můžete těšit na všechny videoklipy. Dále zde najdete rozsáhlou fotogalerii mapující desetiletou éru kapely, speciální biografie jednotlivých členů, záznam vůbec prvního koncertu Wohnoutů z Futura z roku 1996 a třeba také i dokument.

DVD i live CD kapely Wohnout nese název „Ahoj dědo, aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká". Pod tímto názvem také kapela v zápětí po vydání obou nosičů vyjede na koncertní turné. To bude rozděleno na dvě části. Tou první jsou samostatné koncerty po kulturních domech, kde se v roli předkapely objeví další spřátelená kapela Medvěd 009.
Druhou jsou závěrečné čtyři halové koncerty, v rámci kterých se kromě Wohnout a Medvěd 009 v hodinovém bloku představí ještě finští Waltari a hostující Lenka Dusilová. Křest DVD a live CD chystá skupina na závěr tour.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz