Zpravodajství

Policista surově napadl ženu v baru

Policista surově napadl ženu v baru
Zdroj: TV Nova

Vulgární nadávky a napadení od policisty v civilu, tak skončila pro paní Uherkovou návštěva jednoho nonstop-baru v Sušici. Žena se tady zastavila se svojí kamarádkou na kávě. Fyzický útok zaznamenal kamerový systém.

Na záběrech vidíte jak 32letý policista ženu napadl. Na pomoc ji ihned přispěchaly její kamarádka a servírka.

"Chytil mě za ruce a praštil se mnou do toho rohu, já jsem z toho byla špatná," říká napdaná žena.

"V první chvíli jsem si myslela, že se mi to zdá, protože za prvé je to policista, tak člověk by to nečekal, člověk čeká spíš ňejakou ochranu a opak byl pravdou," říká rozhořčeně kamarádka.

Když policista napadl paní Uherkovou, bylo v nonstopu asi 10 svědků.

Obě ženy se tady zastavily po návratu z dovolené. Za sebou měli dlouhou cestu a chtěly si dát kávu. Krátce před incidentem jim opilý policista v civilu začal nadávat.

Po útoku měla žena zdravotní problémy a tak navštívila lékaře. Bolí mě záda, jak se mnou hodil na roh a bolí mi taky ty svaly, jak mě chytil za ruce," stěžuje si. Napadená žena se rozhodla na policistu podat trestní oznámení.

Když ale přišla na policejní služebnu, nestačila se divit. Za přepážkou seděl policista, který ji napadal.

Paní Uherková je rozhodnutá podat trestní oznámení hned v pondělí, je možné, že případem se začne zabývat inspekce ministra vnitra.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Píše se na Deník.cz