Zpravodajství

VIDEO: Ali Amiri bude hrát v Ordinaci

VIDEO: Ali Amiri bude hrát v Ordinaci

Ali Amiri, finalista úspěšné hudební soutěže Česko hledá SuperStar, ukázal, že umí nejen zpívat, ale také hrát. Uvidíte ho v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ač by svádělo k tomu obsadit jej do role lékaře, protože vystudoval medicínu, jeho původ rozhodl, že si zahraje muslima Al Fayeda.


„Ještě ráno jsem byl na svém pracovišti na kožním oddělení nemocnice Na Bulovce, ale hned po vizitě jsem se už pohyboval v nemocnici v kulisách seriálové kamenické nemocnice. Byl to zvláštní, trochu směšný pocit být po ránu obklopený kolegy lékaři, pacienty a opravdovými sestřičkami a za pár hodin být v jiné nemocnici, kde je všechno jen jako," prozradil Ali Amiri.

Jako Al Fayed přivede do porodnice svou českou manželku Alenu (Ludmila Čermáková), která konvertovala k islámu, takže je celá zahalená do černého, včetně tradičního šátku na hlavě. Al Fayed žádá, aby u porodu byla lékařka, nikoli lékař, protože jeho ženu by neměl vidět jiný muž než on.

Ali Amiri se narodil v Teheránu. „Myslím, že by pro mou rodinu nebyl skutečný sňatek s křesťansky založenou dívkou překážkou. My jsme hodně otevření. Jedna moje sestra nosí šátek, druhá ne. Maminka šátek nenosila a teď ho nosí. Náboženství není to úplně hlavní, my věříme v to, že se člověk má chovat dobře," svěřil se sympatický lékař, zpěvák i herec v jedné osobě. A jakým typům žen dává přednost? „Mně se líbí holky, které mají něco zvláštního v sobě, a je úplně jedno, jakou mají barvu vlasů."

Aliho Amiriho jako Al Fayeda uvidíte v seriálu Ordinace v růžové zahradě 25. října.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz