Zpravodajství

VIDEO: Auto přeletělo plot a přistálo na zahradě

VIDEO: Auto přeletělo plot a přistálo na zahradě

Ve středu ráno se stala v okrajové části Hradce Králové ve Slatině hrozivě vypadající dopravní nehoda, při které se zranila řidička osobního auta. Jela ve směru z Černilova na Hradec. Zřejmě nezvládla řízení ve velké rychlosti a skončila i se svým autem v kotrmelcích.

Zdroj: TV Nova

Na mokré silnici dostala smyk, sjela do příkopu a ten ji vymrštil na plot domu. Auto přeskočilo uzávěr plynu a po téměř třicetimetrovém letu přistálo v zahradě na stromě, který pokácelo.

Řidička totálně zničeného auta měla obrovské štěstí, vyvázla totiž jen s lehkým zraněním.

Podle našich informací se žena řítila ulicemi města více než stokilometrovou rychlostí. Kvůli vyproštění auta ze zahrady museli pracovníci odtahové služby rozebrat branku plotu a rozřezat strom, ve kterém auto zůstalo zaklíněno.

Přesnou příčinu, jak k nehodě došlo, řeší policie v Hradci Králové.

Jeden mrtvý po srážce s cisternou

Při srážce cisterny a osobního automobilu na lovosickém nájezdu na dálnici D8 ve středu v 13:15 zemřel jeden člověk. Nájezd je zablokovaný, policisté dopravu odklánějí přes průmyslovou zónu, řekla litoměřická policejní mluvčí Alena Romová.

Podle mluvčího hasičů Lukáše Marvana se tahač s cisternou při nehodě převrátil. Hasiči z vozu odčerpávají naftu, aby neznečistila okolí.

V Praze havarovala sanitka

Sanitka středočeské záchranné služby se v pražské Poděbradské ulici srazila v křižovatce se třemi osobními auty. Podle mluvčí pražské záchranky byly dvě ženy převezeny do nemocnice s poraněními. Příčina nehody se vyšetřuje, řekla mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Odpolední Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz