Zpravodajství

Miss World ve světovém dokumentu o Česku!

Miss World ve světovém dokumentu o Česku!

Miss World Taťána Kuchařová se objeví ve špičkovém dokumentu BBC s hvězdným Michaelem Palinem. Jako reprezentantka mladé české generace řekne světu, jak to u nás chodí.

Michael Palin, jeden ze stěžejních členů legendárních Monty Pythons, se v posledních dvou desetiletích věnoval natáčení rozsáhlých cestopisných dokumentů. Jeho seriály jako Kolem světa za 80 dní či Od pólu k pólu zaznamenaly obrovský úspěch po celém světě a ze slavného autora a herce Palina udělaly respektovaného cestovatele.

Jeho poslední seriál se jmenuje Nová Evropa s Michaelem Palinem a mapuje proměny té části Evropy, která se stále ještě vzpamatovává ze socialistických experimentů.

V půlhodinovém bloku o České republice se obrátil na současnou Miss World Táňu Kuchařovou. Šli spolu na ples v Karlových Varech a dlouho si povídali. „Byl to fantastický zážitek," řekla nám o spolupráci s legendou Táňa. „Michael byl Táňou absolutně okouzlen," prozradil slavný uznávaný dokumentarista českého původu Michael Havas, který Palinovi dělal místní rešerše a Táňu pro jeho projekt doporučil.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz