Zpravodajství

Dva chodci zemřeli při nehodách na Mělnicku

Dva chodci zemřeli při nehodách na Mělnicku
Zdroj: TV Nova

Prodloužený víkend se co do počtu mrtvých na silnicích zapíše do policejních statistik jako tragický. V sobotu večer zaplatili životem dva chodci na Mělnicku.

Dvě minuty po sedmé hodině večerní přijalo operační středisko v Mladé Boleslavi výzvu k výjezdu z linky 112. "V obci Libiš na Mělnicku došlo ke srážce ženy s osobním vozem. Na místo vyjela rychlá lékařská pomoc z Neratovic, Policie ČR a Hasičský záchranný sbor," řekla našemu serveru mluvčí středočeských záchranářů Nina Šeblová.

O výpomoc byla také požádána Letecká zdravotnická záchranná služba z Prahy. Vrtulník byl ale od nehody odvolán, protože pacienta bohužel na místě podlehla mnohočetným zraněním. "Lékař konstatoval smrt přibližně sedmdesátileté ženy," doplnila mluvčí.

Pár minut před jedenáctou hodinou večer vyjížděli záchranáři znovu. V obci Obříství na Mělnicku srazil osobní vůz chodce.

"K nehodě vyjela rychlá lékařská pomoc z Mělníka a Policie ČR. Jednatřicetiletý muž bohužel zemřel na následky mnohočetných poranění, která se neslučovala se životem," řekla Šeblová.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz