Zpravodajství

Hádka dvou mužů skončila otřesem mozku

Hádka dvou mužů skončila otřesem mozku
Zdroj: TV Nova

Záchranáři středočeského kraje měli v noci ze soboty na neděli vcelku napilno. Museli ošetřit tři muže, zraněné při rvačce. "Berounská rychlá lékařská pomoc vyjížděla do Berouna k muži, kterého předtím napadli v restauraci," řekla serveru nova.cz mluvčí středočeských záchranářů Nina Šeblová.

Čtrnáct minut po jedné hodině ráno přijalo operační středisko v Příbrami výzvu k výjezdu. Lékaři vyjížděli do Berouna k muži, kterého napadli v restauraci.

"Po napadení šestatřicetiletý muž odešel domů, odkud si zavolal záchrannou službu. Pacient měl pohmožděnou hlavu, obličej a břicho. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme muže převezli k dalšímu ošetření na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Berouně," doplnila mluvčí Šeblová. Případem se zabývá i Policie ČR.

Rvačka dvou mužů

Jen o pár minut později vyjížděli lékaři do obce Lažovic, kde došlo také ke rvačce.

Na místo byla vyslána Policie ČR, rychlá lékařská i rychlá zdravotnická pomoc z Hořovic. "Na místě byli zraněni a ošetřeni dva mladíci. Třiadvacetiletý muž utrpěl úraz hlavy. Po ošetření jsme zajištěného pacienta převezli na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Hořovicích," řekla nám mluvčí záchranářů Šeblová.

Jednadvacetiletý mladík byl v bezvědomí,zřejmě utrpěl otřes mozku.
I tento případ je v šetření policie.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz