Zpravodajství

Princ Harry nesmí přespávat u své přítelkyně

Princ Harry nesmí přespávat u své přítelkyně
Zdroj: Korzo

Princ Harry, který je v pořadí třetím čekatelem na britský trůn, dostal vážné varování od bezpečnostní policejní složky. Nesmí přespávat u své přítelkyně Chelsy.

Studentský byt, ve kterém žije v Londýně jeho přítelkyně Chelsy Davyová spolu s dalšími třemi dívkami, není prý z bezpečnostního hlediska vhodný. Princ by se v něm neměl zdržovat přes noc a měl by do budoucna uvážit, zda přítelkyni, která právě začala v Londýně studovat práva, nepřestěhovat jinam, kde by byli lépe pod kontrolou.
Princ Harry ani Chelsy se k doporučení zatím nevyjádřil.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz