Zpravodajství

Zruční hodinoví manželé potěší nejenom vdovy

Zruční hodinoví manželé potěší nejenom vdovy
Zdroj: TV Nova

Hodinový hotel - to je pojem obecně známý hlavně pro ty, kteří nemají prostory, kde se oddávat vášním. Především ženy, které postrádají chlapskou ruku v domácnosti, ale ocení i "hodinové manžely". Nejedná se o žádné poskytování sexuálních služeb, ale o poctivou kutilskou činnost. S hodinovými manžely se především na Moravě roztrhl pytel.

Pan Pavel poskytuje servis těm, kteří mají v domácnosti kapající kohoutky, rozvrzané dveře či prasklé žárovky a nevědí, jak na to. Takový lidový všeuměl nabízí i posekání trávníku. Ani výměna nábytku není pro něj problém.

Hodinový manžel - takový název dal svému povolání Vojtěch Ševeček z Přerova. Vyučený elektrikář totiž při svých pochůzkách zjistil, že zejména starší a osamělí lidé potřebují často víc než jen opravit elektřinu.

Každý den ráno vyráží pan Ševeček do bytů svých četných zákazníků. Většinou jsou to senioři nebo osamělé ženy, kterým v domácnosti chybí mužská ruka.

Vojtěch Ševeček ale dokáže svým zákazníkům na požádání opravit i kapající vodovod anténu nebo třeba namontovat nové dveře.

Šikovný všeuměl tak našel pomyslnou díru na trhu a na nedostatek zákazníků a práce si rozhodně stěžovat nemůže.

Plusy i minusy hodinových manželů

I když je pan Ševeček nadaný, jak sám říká, jsou určité práce, ve kterých skutečného manžela nezastoupí.

Hodinoví manželé však mají výhodu i oproti těm celoživotním. Hodinový manžel se totiž vždy přezouvá. Když si to žena přeje, kutil si rád popovídá. To spící muži s novinami na břichu často nedokážou.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz