Zpravodajství

VIDEO: Etzler by chtěl Pojišťovnu pozlobit

VIDEO: Etzler by chtěl Pojišťovnu pozlobit

Charismatický herec ostrých rysů, kterému role gentlamanů a prima tatínků sluší, za pár dní vstoupí se svou postavou ředitele Tomáše Krause do třetí sezóny seriálu Pojišťovna štěstí. Náš štáb si Miroslava Etzlera vyzpovídal uprostřed léta přímo na natáčení.

Zdroj: TV Nova

V rámci rekapitulace třetího natáčecího roku Pojišťovny si Etzler neodpustil pochvalu režiséra Jiřího Adamce, který má údajně kliku na takové počasí, které je zrovna předepsáno ve scénáři.

Chtěl bych dvanáct spoře oděných modelek
Představitel charakterního ředitele pojišťovny si ale postěžoval, že je jeho postava stále předpisovým slušňákem. "Už bych taky chtěl, aby ten Tomáš byl trochu něco jiného než nějaká mohyla ctnosti a slušnosti. Přál bych si, aby v další sérii hned první díl začínal tím, že Tomáš Kraus leží ve velké vaně a kolem něj je dvanáct spoře oděných modelek..." horlivě vypráví herec a dodává, že to mu určitě nikdo nenapíše. 

Více vám z našeho rozhovoru neprozradíme. Podívejte se na naše video, kde seriálový ředitel naznačí mnoho zajímavostí ze světa Pojišťovny. Na nové premiérové díly seriálu se můžete těšit od 8. října od 20:00 na Nově, kdy startuje první kousek ze třetí série.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz