Zpravodajství

Ďábelská jízda v autě desetiletého školáka!

Ďábelská jízda v autě desetiletého školáka!
Zdroj: TV Nova

Šok přichystal obyvatelům jednoho chomutovského sídliště desetiletý žák čtvrté třídy. Rozhodl se totiž vyzkoušet, jaké je to být řidičem. To, že se dopouští trestného činu a může dokonce i někoho zabít, ho ani ve snu nenapadlo. Když jízdu dokončil, auto zaparkoval a odešel.

Z pohledu chodců to vypadalo, jakon by kolem jelo auto bez řidiče. Lukáš je totiž tak malý, že za volantem nebyl skoro vidět. Do auta se dostal už rozbitým zadním oknem. Vůz pak dokázal vytlačil z parkoviště a jako protřelý mazák spojit dráty zapalování. Teprve z kopce mu auto na dvojku nastartovalo.

Jízda měla dohru

Autem projel mezi paneláky a asi po tři sta metrech zastavil. Pak zaparkoval mezi auta. Sotva mohl vidět na cestu, naštěstí se nikomu nic nestalo. To, že jeho jízda bude mít další dohru, prý vůbec nečekal. V tu chvíli už totiž majitel auta hlásil strážníkům krádež. Ti chlapce odvezli na stanici a zavolali rodičům.

Policie případ odloží

Podle strážníků je to asi první podobný případ v severních Čechách. Aby takhle malé dítě ukradlo, řídilo a zaparkovalo auto a nikomu se nic nestalo, to tu prý opravdu neměli.

Lukáš doma za jízdu autem dostal pár facek. Policie ale případ desetiletého chlapce odloží.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz