Zpravodajství

Horkýže slíže vzdávají hold skupině Rammstein a rozjíždějí turné

Horkýže slíže vzdávají hold skupině Rammstein a rozjíždějí turné
Zdroj: EMI

Německá skupina Rammstein je pro Horkýže slíže velkým hudebním vzorem, ale ani ona není ušetřena horkýžáckých vtípků. Nový singl a videoklip Bernardín inspirovaný „rammsteinismem" zřejmě pobaví nejen jejich fanoušky...

Vždyť také kvůli tomu angažovali vynikající hudební soubory, které ztvárnily ve videoklipu Bernardín nelehké až dokonce charakterní role. Skupina Divokej Bill musela v rolích horolezců v husté vánici pokořit vysokou horu. Wohnout resp. její polovina - charismatické duo Egon doslova excelovali v rolích lovců aligátorů. Vypsaná Fixa se musela vyrovnat s těžkými rolemi kosmonautů a přeludů. Zásadní roli ovšem sehrál Xavier Baumaxa, z jehož Freddyho Krugera jde opravdu mráz po zádech. Samotní Horkýže slíže se zhostili role horníků.

Slovenská skupina Horkýže slíže před pár dny odstartovala turné po českých městech. Pro své fanoušky si připravila zbrusu nový koncertní program, který obsahuje nové písně z aktuálního alba Ukáž tú svoju ZOO, ale také starší skladby ze svého přebohatého repertoáru. Nechybí samozřejmě speciální hiphopový přídavek R´n´B Soul. Spolu s nimi na turné vystupují jako předkapela skupina Medvěd 009. Na několika koncertech si Horkýže slíže zahrají společně s Vypsanou fixou, které právě vyšlo nové album Fenomén.

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz