Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Našlo se auto, se kterým uloupili čtyři miliony

EXKLUZIVNĚ: Našlo se auto, se kterým uloupili čtyři miliony
Zdroj: TV Nova

Strážníci městské policie objevili ve Zbraslavi v ulici U hudební školy automobil Ford Scorpio, který byl použit při přepadení auta bezpečnostní služby v Radotíně. Při tomto loupežném přepadení byly odcizeny asi čtyři miliony korun. Nova.cz to potvrdila policejní mluvčí Iva Knolová.

Auto pachatelé na místě zanechali po přepadení. Vozidla si nikdo z tamních obyvatel nevšiml. Momentálně policie provádí expertýzy.

Dvojice ozbrojených lupičů v úterý v Praze-Radotíně ukradla pracovníkům bezpečnostní služby čtyři miliony korun. Peníze zaměstnanci agentury právě nesli do banky. Policie po zlodějích pátrá.

Přepadení se odehrálo kolem poledne zhruba třicet metrů od pobočky Komerční banky, kde měli dva pracovníci peníze odevzdat. Ozbrojení zloději využili toho, že muži své opancéřované auto zaparkovali příliš daleko od pobočky. Vedle peněz přepadení přišli také o své pistole.

Pachatelé z místa odjeli právě vozidlem Ford Scorpio Combi tmavé barvy, které bylo zakoupeno před dvěma týdny v jednom z pražských bazarů.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz