Zpravodajství

VIDEO: Skladatelé Pojišťovny experimentují a hledají

VIDEO: Skladatelé Pojišťovny experimentují a hledají

Ne každý seriál má tu kliku, že by měl svého dvorního skladatele. Seriál Pojišťovna štěstí, jehož třetí premiérová řada startuje na Nově v pondělí 8. října, má skladatele dokonce dva.


Mezi dlouholeté spolupracovníky režiséra Jiřího Adamce patří tandem Petr a Pavel ORM. Za touto záhadnou zratkou se skrývají sympatičtí skladatelé Petr Dvořák a Pavel Růžička. Ti si v pátek přivstali, aby navštívili Snídani s Novou a odkrykli, jakým způsobem vznikají hity jako: "Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám..." v podání Leony Machálkové a Petra Koláře.

ORM už Pojišťovně nahráli 1200 hudebních smyček
Známá melodie písně "Den, kdy se vrátí láska" zazní pokaždé, kdy k divákům prostřednictvím televizní obrazovky vstoupí rodina Tomáše Krause a jeho pojišťovny. Touto titulní písní ale pro skladatele práce neskončila. Pro 38 dílů dosud Petr a Pavel ORM natočili více jak dvanáct set poctivých hudebních smyček. Pánové mají výhodu, že si  všechny melodie dovedou sami nahrát, protože ovládají více hudbeních nástrojů. "Ve studiu hodně experimentujeme a hledáme," řekl ve Snídani Pavel Růžička.
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz