Zpravodajství

VIDEO: Skladatelé Pojišťovny experimentují a hledají

VIDEO: Skladatelé Pojišťovny experimentují a hledají

Ne každý seriál má tu kliku, že by měl svého dvorního skladatele. Seriál Pojišťovna štěstí, jehož třetí premiérová řada startuje na Nově v pondělí 8. října, má skladatele dokonce dva.


Mezi dlouholeté spolupracovníky režiséra Jiřího Adamce patří tandem Petr a Pavel ORM. Za touto záhadnou zratkou se skrývají sympatičtí skladatelé Petr Dvořák a Pavel Růžička. Ti si v pátek přivstali, aby navštívili Snídani s Novou a odkrykli, jakým způsobem vznikají hity jako: "Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám..." v podání Leony Machálkové a Petra Koláře.

ORM už Pojišťovně nahráli 1200 hudebních smyček
Známá melodie písně "Den, kdy se vrátí láska" zazní pokaždé, kdy k divákům prostřednictvím televizní obrazovky vstoupí rodina Tomáše Krause a jeho pojišťovny. Touto titulní písní ale pro skladatele práce neskončila. Pro 38 dílů dosud Petr a Pavel ORM natočili více jak dvanáct set poctivých hudebních smyček. Pánové mají výhodu, že si  všechny melodie dovedou sami nahrát, protože ovládají více hudbeních nástrojů. "Ve studiu hodně experimentujeme a hledáme," řekl ve Snídani Pavel Růžička.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz