Zpravodajství

VIDEO: Fantomasové českých bank! Policie je bezradná

VIDEO: Fantomasové českých bank! Policie je bezradná

Páteční přepadení pobočky brněnské GE money bank má nečekané pokračování. Podle našich informací za ním totiž opět stojí dvojice pachatelů, která mají na svědomí loupeže po celé republice. Jejich obličeje jsme vám už několikrát ukazovali, takže jsou dobře známé. Policie je stále bezradná.

Zdroj: TV Nova

Kdyby existovala soutěž o nejslavnějšího českého lupiče, jeden z pachatelů asi skončil na předních pozicích. U bankovních přepadeních figuroval už nejméně dvanáct krát a kvalitní podobenku zanechal policistům i v Brně.

Kriminalisty zaráží hlavně chladnokrevnost

Zdroj: TV Nova

Na první pohled to vypadá jakoby si mladíci přišli koupit rohlíky. Vše mají perfektně naplánované a chybují jen málokdy.

Poprvé prý udělali chybu podle policie, když nechali mezi bankovkami „ostrou bankovku" ta jim za rohem vybuchla. Jenže podobnou chybu už včera nezopakovali.

„Půjdeme po nich jako ohaři" tvrdí kriminalisté

To tvrdili kriminalisté před dvěma týdny po přepadení v Praze. Nastražili tehdy speciální kamery díky kterým pořídili kvalitní fotografie. Jenže se zatím zdá že mladíci jsou něco jako novodobí „Fantomasové" a v civilním životě používají jiný obličej.

Jisté je to že ke svým akcím používají pravděpodobně ostře nabitou pistoli glock 45 se kterou mohou kdykoliv znovu zaútočit. Policisté proto žádají všechny kterým je tato tvář povědomá aby kontaktovali linku 158.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz