Zpravodajství

VIDEO: Pojišťovna pokřtila CD se svými hity

VIDEO: Pojišťovna pokřtila CD se svými hity

Už zítra startují nové díly seriálu Pojišťovna štěstí a jeho tvůrci se ještě v pátek sešli na křtu CD, které obsahuje populární hit Den, kdy se vrátí láska. Na konci CD je ještě jedna seriálová melodie od Leony Machálkové. Novou písničku Slepá láska ale diváci zatím neznají, protože ta zazní až ve třetí řadě pojišťováckého románu.

Zdroj: TV Nova

Obě písně, stejně jako ostatní na CD nazvaném Slepá láska, pochází z pera Petra a Pavla ORM. Oba pánové jsou dvorními skladateli seriálu Pojišťovna štěstí, ale diváci jejich tvorbu znají také například z písní k seriálu Sanitka nebo songu Jako James Bond v podání Karla Gotta.

Blbej seriál muzika nezachrání
Tvůrci muziky mají se seriálem poměrně dost práce. "V každém dílu je přibližně dvacet smyček, každá ta smyčka má přibližně jednu minutu, takže každý díl obsahuje téměř dvacet minut muziky," vypočítal Pavel Růžička. "Úplně blbej seriál žádná muzika nezachrání, ale je pravda, že když je dobrý seriál a má dobrou ústřední píseň, tak je to veliké plus," pochvaloval si práci skladatelů režisér Jiří Adamec, který v pátek šel společně s Leonou Machálkovou novému CD za kmotra.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz