Zpravodajství

VIDEO: Vinohradská tragédie: dva mrtví manželé!

Policie v pondělí na pražských Vinohradech objevila zastřelený manželský pár. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o vraždu a následnou sebevraždu. Motiv zatím policie nezná.

"Potvrzuji, že kolem poledne hasiči otevřeli násilím byt, v němž byli dva mrtví lidé," uvedla Brožová. Oběma manželům bylo 29 let. Podle mluvčího pražských policistů Ladislava Bernáška ležela na zemi střelná zbraň.

Manželé se sem nastěhovali teprve před týdnem. To, že bydlí na
Vinohradech neřekli ani svým nejbližším. V domě je nikdo pořádně neznal. Oba byli zastřelení legálně drženou pistolí.

Co přesně se mezi mladými lidmi odehrálo před střelbou zatím kriminalisté netuší. Zda se jednalo o sebevraždu nebo vraždu je předmětem dalšího šetření. Policie nechce spekulovat.

Příčina smrti se vyšetřuje, více o smrti obou partnerů prozradí až pitva. "Do bytu v činžovním domě jsme museli vlézt oknem," uvedl mluvčí pražských hasičů Vít Pernica s tím, že v bytě ležely dvě mrtvoly.

Manželé nezanechali dopis na rozloučenou. Proto by se mohla teoreticky vyloučit sebevražda. Vše zatím nasvědčuje tomu, že muž zastřelil svou ženu a poté obrátil pistoli proti sobě. Zrovna tak to ale mohlo být naopak. Kriminalisté proto budou čekat na výsledky všech expertíz. Více by jim měla napovědět nařízená soudní pitva.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz