Zpravodajství

Ewa Farna trémou nespala

Ewa Farna trémou nespala
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Mladá zpěvačka Ewa Farna má společenské události v oblibě - chodí si na ně pochutnat, aniž by měla starost o postavu. A navíc tam sklízí jednu poklonu za druhou.

Ewa nyní postoupila ve své strmé kariéře zase o stupínek výš, když jí vyšlo již druhé CD s názvem Ticho. Právě druhé album a jeho kvalita podle odborníků určí, zda má interpret budoucnost.

Ewě ale věří i ostřílení matadoři, v první řadě Lucie Bílá, která se ujala také křtu nové desky a s Ewou si na něm zazpívala dokonce svou píseň Láska je láska. Tím ale jejich spolupráce nekončí. Lucie Bílá Ewu pozvala jako hosta na svoje turné. "Ewa je hrozný talent, takový tu dlouho nebyl. Zpívá skvěle a já jí moc fandím. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat."

Ewa zatím nápor spojený s uvedením nového alba na trh zvládá poměrně v pohodě. "Je to sice velká radost, ale zároveň i stres, jaký běžně nemám. Sice nejsem trémistka, ale před tím křtem to vypadalo úplně jinak. Došlo mi, že kromě fanoušků tam budou i manažeři a producenti a byla jsem z toho nervózní. Dokonce jsem se vzbudila v pět hodin ráno a ještě jsem se pro jistotu učila texty, to se mi nestává často," přiznává loňský objev roku. "Zhruba tak hodinu před koncertem se vždycky snažím udělat si pohodu, třeba si v klidu vypít čaj. Minulý týden na křtu mi to ale nevyšlo, hned po zvukové zkoušce jsem dávala nějaké rozhovory a neměla jsem ani chvilku pro sebe. Ale myslím, že to nikdo nepoznal, ani to, že mi v druhé půlce koncertu nešly na pódiu odposlechy."

Ewě nevadí ani další "povinné cviky", které čekají každou populární osobnost. Autogramiády nijak nešidí a podepisuje se jako o závod. Také společenské události má v oblibě. "Rauty mám ráda, zvlášť když najdu chvíli klidu a můžu se tam pořádně najíst. Žádnou štíhlou linii naštěstí držet nemusím."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz