Zpravodajství

Opilec se třemi promile havaroval u kruhového objezdu

Opilec se třemi promile havaroval u kruhového objezdu
Zdroj: TV Nova

Česko je zemí alkoholu zaslíbenou. Přesto se nestává každý den, aby havaroval opilec za volantem se třemi promile alkoholu v krvi. V Mladé Boleslavi tam v neděli večer narazil 55letý opilec do octavie v blízkosti obchodního domu Baumax. Našemu serveru to sdělil mluvčí mladoboleslavských policistů Ladislav Mareš.

Řidič jel s Peugeotem 306 ve směru od Jičína," uvedl Mareš. Před kruhovým objezdem u Baumaxu nedodržel bezpečnou vzdálenost za octavií, do které zezadu narazil.

"Po nárazu přejel rovně přes kruhový objezd a zastavil až na středové části kruhového objezdu," řekl Mareš. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.
Policisté provedli dechovou zkoušku. Zjistili, že za volantem peugeotu seděl muž v náležitě podnapilém stavu. "Řidiči naměřili policisté 3,07 promile alkoholu v dechu," uvedl Mareš.

Policisté řidiči sdělili podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který hrozí řidiči vězení až na tři léta nebo zákaz činnosti. Případ ve zkráceném přípravném řízení šetří dopravní policisté v Mladé Boleslavi.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz