Zpravodajství

Bára Basiková je šťastně rozvedená

Bára Basiková je šťastně rozvedená
Zdroj: Korzo

Zpěvačka Bára Basiková se konečně dočkala a je po třech měsících rozvedená. Na novou svatbu však matka patnáctiletých dvojčat Aničky a Marušky nemyslí, zato se těší na premiéru nového muzikálu Dáma s kaméliemi, kde má hlavní roli.

"Jsem rozvedená, můžu začít nový život," jásá podruhé rozvedená zpěvačka. Rána, kterou jí po desetiletém vztahu zasadila nevěra druhého manžela Jaromíra Pizingera, je už zacelená. Postaral se o to především devětadvacetiletý herec Petr Polák, který je jí i přes značný věkový rozdíl vřelým a milujícím partnerem. Potkali se díky muzikálu Obraz Doriana Graye, kde oba vystupovali. "O svatbě nepřemýšlím, jsem šťastná, že je to všechno za mnou. Snažím se spíš dívat dopředu," říká zpěvačka. "Moje dcery jsou skvělé, naštěstí už dost velké, aby celou situaci pochopily."

Pro Báru Basikovou, která už v minulosti odmítla nejednu divadelní nabídku, je nyní velkou výzvou hlavní role v novém muzikálu Michala Pavlíčka Dáma s kaméliemi. Zkoušky začaly před dvěma týdny a Bára měla původně alternovat s Lucií Bílou. Ta ale nyní křižuje republiku se svým Madeland turné 2007, takže hlavní představitelku Markétu bude ztělesňovat zpočátku jen Bára Basiková. Děj příběhu je posunutý do současnosti a hlavní postava Markéta není prostitutkou jako v předloze Alexandra Dumase mladšího. Zůstal však zachovaný motiv vztahu starší ženy k mladšímu muži, který je mimochodem blízký jak Báře Basikové, tak Lucii Bílé. Premiéra muzikálu se bude v divadle Ta Fantastika konat 22. listopadu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz