Zpravodajství

Mám agresivní matku!

Mám agresivní matku!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Mám problém se svojí agresivní matkou po náhlém úmrtí mého bratra se matka proměnila v mstící se saň. Srší z ní zloba veškeré nezdary mi dává za vinu hovoří o nespravedlnosti a říká mi, že jsem měla raději zemřít já. V domku, kde s ní žijeme, nám dělá naschvály, policie je zde často, nic však neřeší, útočí už i na moji dceru. V obchodě kde pracuje mě u zákazníků pomlouvá a začala s otcem a strýcem nekontrolovatelně pít alkohol.Když jsme se pokusili přimět ji k návštěvě odborníka, začala vůči mě zuřit ještě víc.Tato situace se vleče 9 měsíců, jsme z toho fakt unavení, přítel je diabetik, takže máme o zábavu postaráno,dcera má ekzém, já díky matce invalidní důchod. Nevíte, jak opravdu tuto vzniklou situaci řešit nikoliv obcházet? Jana

Milá Jano,
Pro matku je úmrtí dítěte tou největší ranou, kterou ji může osud uštědřit. Vztek, který si na vás vylévá, je vztek, který má na celý svět, protože jí vzal dítě. Znám několik matek, které přišly o dítě a každá se s tím vyrovnává po svém, ale ani jedna by to nezvládla bez pomoci odborníka. Je to běh na velmi dlouhou trať a často se s tím matka nesmíří celý život, jen se naučí s tímto faktem žít.

Pomoc a záchranu pro vás vidím v návštěvě psychiatra. Vyhledejte kontakt na odborníka ve vašem okolí a sjednejte si s ním schůzku. Poradí vám, jak postupovat v případech, kdy dotyčný návštěvu odborníka rezolutně odmítá. Věřím, že s ním společně řešení najdete. Hodně sil a nepřestávejte věřit v lepší zítřky!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz