Zpravodajství

Cizincům v Praze ukradli šperky za sedm milionů

Oči pro pláč zbyly dvěma cizincům, kterým neznámí lupiči ukradli z hotelového pokoje v centru Prahy šperky a další věci v ceně přes sedm milionů korun. Po gangu se slehla zem, policisté teď vyhodnocují stopy, které by měli napomoci k odhalení záhadné loupeže.

Dva Indové s belgickým pasem měli vystavovat své skvosty v pražských Holešovicích. Jejich šperky ale nakonec nikdo neviděl.
O zlato, brilianty, diamanty a další věcičky lahodící oku snad každé ženy je připravila povedená pětičlená parta. Mezi pachateli jsou čtyři ženy.

Cizinci si batoh s cenostmi nechali volně na pokoji. Do trezorku ve skříni se asi šperky nevešly a hotelovému trezoru zřejmě nedůvěřovali. Lupiči se podle našich informací dostali do jejich pokoje bez násilí.

Zmizení šperků velice mrzí jistě i dva belgické Indy. Ti se do stověžaté Prahy asi hned tak nevrátí.

Bandu lupičů prý v hotelu nikdo před vybílením pokoje neviděl. Zatím se neví, jestli to jsou Češi, anebo cizinci. Rozhodně to ale prý není parta amatérů.

Podle policistů není vyloučeno, že ukradené šperky jsou stále na území české republiky a lupiči se jich budou chtít co nejdříve pod cenou zbavit.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz