Zpravodajství

VIDEO: Mário Kubec: „Jsem překvapený, co ženy dokáží!

VIDEO: Mário Kubec: „Jsem překvapený, co ženy dokáží!

Herec a moderátor Mário Kubec nás na kávu pozval do posilovny. Prozradil nám, že do posilovny se naučil chodit v době, kdy jeho životními cestami prolínaly psychické problémy. Poslechněte si životní příběh úspěšného divadelního i televizního herce vyprávěný mezi posilovacími stroji.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

„Dobrý den, už mám něco nacvičeno," přivítal nás s úsměvem ve dveřích posilovny Mário Kubec, kde jako trenér působí hercův bratr. Protože nebylo ještě ani devět ráno, všichni „necvičenci" v našem štábu protáhli obličej. „Tak do trenýrek a jdeme na to," popoháněl nás usměvavý herec.

Nutno přiznat, že ani v trenýrkách jsme si nepřipadali lépe a už vůbec jsme neměli pocit, že do posilovny zrovna patříme. „Cvičení mi pomáhá, odreagovávám se a po čase se pro mě stalo drogou. Navíc je pro mě důležité, abych byl v dobré herecké kondici, na jevišti je to potřeba," vysvětlil nám Mário Kubec.

Řeč přišla i na pořad Vem si mě, který Mário Kubec moderuje. „Kvůli utajení dostávám scénáře až těsně před natáčením, takže je pro mě docela náročné se rychle zorientovat v situaci," prozradil nám. „Upřímně jsem někdy překvapený, co vy ženy dokážete (smích)."

Závěrem: Posilování s Mário Kubcem mělo za následek - psychický otřes redaktorky, jednu naraženou kostrč, natažený stehenní sval a ztrátu iluzí.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz