Zpravodajství

Pompeová na Miss International

Vicemiss 2007 a Miss Sympatie Veronika Pompeová odletěla reprezentovat naši zemi do Japonska na prestižní soutěž Miss International. Podle všeho si výpravu za hranice všedních dní užívá.


O víkendu vyrazila celá armáda světových krásek do špičkového sushi baru přímo v centru původu této módní lahůdky. Z neuvěřitelné nabídky dokonale připravených soust učaroval Veronice hlavně tuňák na všechny možné syrové způsoby.

„Na závěr večera přinesli všem holkám, co měly nebo brzy budou mít narozeniny, fantastický dort. Mňam, ten byl! Také jsme zkoušely tancovat japonský tradiční tanec. Je zvláštně pomalý, romantický, každý pohyb něco vyjadřuje. Byl to fajn zážitek vyzkoušet si ho s vějířem v ruce," napsala nám Veronika z Tokia.

Následující den připravili pořadatelé návštěvu tradiční japonské zahrady. „Úchvatné místo k relaxaci. Takovou exotickou zahradu jsem ještě neviděla. Dokonce jsme si vyzkoušely složitou ceremonii podáváni čaje," píše česká kráska.

V neděli večer byly soutěžící dívky představeny na mezinárodním festivalu v Yokohamě. „Lidé z nás byli nadšení. Všichni na nás mávali a fotili si nás. Tak přátelskou a vlídnou atmosférou mě naprosto ohromili," popisuje své pocity Veronika Pompeová.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz