Zpravodajství

VIDEO: Mamma Mia u Slováků sklidila ovace

VIDEO: Mamma Mia u Slováků sklidila ovace

Slováci, kteří zažili sedm představení muzikálové Abby před námi, byli ze show nadšení tak, že aplaudovali ve stoje. Podle pořadatele Petra Nováka se muzikál líbil i českému publiku, které včera zhlédlo první z desítky představení.


Muzikál s hudbou a texty Bennyho Andersona a Björna Ulvaeuse včera sice vyprodaný nebyl, ale počet vstupenek se za jediný den rapidně snížil. "Lidé by si měli s koupí lístků pospíšit," radí Petr Novák. Jedna vstupenka do Sazka Areny, která je kvůli muzikálu upravená do amfiteátru pro 3000 diváků, přijde na 1100 až 1500 korun. 

Exkluzivní záběry pro TV Nova
TV Nova je exkluzivním televizním partnerem této tanečně hudební akce, proto byla jako jediná televize v republice pozvána s kamerou na ukázku představení. A tak vy, naši čtenáři a diváci, máte jedinečnou šanci zhlédnout úryvek z pražského vystoupení.  

Tom Hanks posvětil muzikálový film  
Popularita muzikálu a vidina vysokých tržeb přilákala společnost Playtone, kterou vlastní herec Tom Hanks. Ta podle světového hitu natočí film s Meryl Streepovou v hlavní roli. Na atraktivitě chystanému snímku přidává i fakt, že diváci na plátně uvidí i bývalého představitele Bonda Pierce Brosnana nebo Colina Firtha. Americká premiéra filmu je plánovaná na 18. červenec 2008. 

Další informace o skupině Abba si můžete poslechnout, když si pustíte rozhovor s hudebním publicistou Leošem Kofroněm, který tuto legendární čtveřici představil ve Snídani s Novou.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz