Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Na Praze 6 ležela mrtvá bezdomovkyně, našla ji kolemjdoucí

EXKLUZIVNĚ: Na Praze 6 ležela mrtvá bezdomovkyně, našla ji kolemjdoucí
Zdroj: TV Nova

Tělo mrtvé ženy našli v pátek ráno pražští policisté v Jateční ulici na Praze 6. Mrtvé ženě bylo 45 let. Našemu serveru to sdělila mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Podle našich informací byla zavražděna bezdomovkyně. Mrtvolu našla náhodná kolemjdoucí. "Když jsme přijeli na místo, byla osoba v bezvědomí," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová s tím, že lékař konstatoval smrt.

"Nebyla zjištěna násilná smrt," uvedla Brožová. Podle ní žena bez domova náhle přestala dýchat. Bližší příčiny úmrtí zjistí až pitva. "Ta také ukáže, zda za smrtí nestojí i alkohol," uvedla mluvčí.

"Mrtvola ležela nedaleko vody," uvedla Brožová s tím, že tělo mrtvé ženy leželo asi 100 metrů od řeky. Podle ní se policisté o případu dozvěděli krátce před devátou hodinou. Na místě zasahují policisté a záchranáři.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně sedm lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly loď zachvácenou požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi sedm kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz