Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Na Pelhřimovsko se sjíždějí technaři, policie nic neví

EXKLUZIVNĚ: Na Pelhřimovsko se sjíždějí technaři, policie nic neví
Zdroj: TV Nova

Dunivé decibely a velký nepořádek mohou očekávat obyvatelé Žirovnice na Pelhřimovsku. Pořadatelé tam totiž od pátku do neděle chystají technoparty PodzimTek 2007. Policie ani úředníci v Žirovnici ale zatím o happeningu mladých tanečníků netuší.

Informaci o konání nám potvrdili dva z účastníků, kteří se na happening chystají. "Na místě vypukne velká technoparty," sdělil našemu serveru jeden z nich. "Na místě budou dva soundsystémy," řekl technař. Podle něj by měla akce trvat až do neděle.

"Zatím nemáme žádné informace, že by se u Žirovnice chystala akce technařů," sdělila našemu serveru mluvčí pelhřimovských policistů Hana Kotková. "Policisté nicméně informaci o možné technoparty prověřují," dodala. "V pátek dopoledne byl na místě klid," uvedla mluvčí. Podle ní se nedá vyloučit, že se technaři sjedou v malém počtu.

Ani pracovnice Městského úřadu v Žirovnici Ivana Musilová o technoparty nic nevěděla. "To ale neznamená, že by se technoparty nemohla konat," uvedla. Podle ní nemusejí organizátoři splnit ohlašovací povinnost. Musilová dodala, že už dříve se na místě jedna technoparty konala.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz