Zpravodajství

Agáta Hanychová pomáhá postiženým najít práci

Agáta Hanychová pomáhá postiženým najít práci
Zdroj: Korzo

Nejen večírkové skandály, ale i skutečnou pomoc lidem v nouzi si teď na své konto může připsat Agáta Hanychová. Stala se tváří velkého projektu internetového portálu, který pomáhá lidem bez práce najít nové zaměstnání.

"Ráda podporuji projekty, které pomáhají lidem v nesnázích," říká Agáta. "V tomto případě jde o pomoc lidem, když si potřebují najít práci. Chtěla bych touto cestou oslovit zaměstnavatele, aby se více zamysleli nad možností pracovního uplatnění lidí se zdravotním postižením."

Tak apelovala na majitele a manažery firem Agáta Hanychová při vyhlášení dvouměsíční soutěže, kam se mohli přihlásit všichni uchazeči o práci, kteří se zaregistrovali na internetovém portálu. Kromě nové životní šance získala vítězka soutěže Renata Novotná z Liberce od mlékárenské společnosti i hlavní cenu, rovných sto kilo sýra!

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz