Zpravodajství

Pražský autobazar stále poškozuje klienty!

Autobazar M-car, o kterém vás naše televize před časem informovala, stále poškozuje své klienty a nevyplácí jim peníze za prodaná auta. Policii přibývají trestní oznámení a případem se už zabývá i Sdružení obrany spotřebitelů. Majitel, který tvrdil, že jde pouze o výjimečné případy ale zadržuje peníze i v dalších autobazarech.

Auto Černý most, M-car, nebo Tocar. Všechny spojuje stejná osoba- Tomáš Nápravník. V srpnu naší televizi tvrdil, že klientům peníze nevyplatil nedopatřením. Další klienti bez peněz tomu ale nevěří. Například pan Zalabák se už čtyři roky soudí o 640 tisíc za své prodané auto.

Podle smlouvy ale bazar reklamace vyřizovat neměl. Přesto novému majiteli auta vrátil kupní cenu. Pan Zalabák pak bez peněz v registru vozidel zjistil, že auto nebylo prodáno majiteli, jak tvrdil bazar, ale majitelce.

A znovu kvůli reklamaci nedostala své peníze ani paní Hlinková. Chybí jí už skoro rok dvě stě tisíc. Auto se přitom prodalo v prosinci. Hned po převodu je měla dostat. Nic takového se ale nestalo.

Nespokojených klientů přibývá

Vypadá to, že nespokojených klientů stále přibývá. Obracejí se na policii i na spotřebitelská sdružení na obranu spotřebitelů. Policie případy řeší jako zpronevěru a nevylučuje ani podání žaloby nebo výzvy ke zdržení se protiprávního jednání.

Sdružení obrany spotřebitelů vyzývá další poškozené klienty, aby se na něj obrátilo o pomoc.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz