Zpravodajství

Dvě ženy zemřely na dálnici D1, volvem vrazily do billboardu

Dvě ženy zemřely na dálnici D1, volvem vrazily do billboardu
Zdroj: TV Nova

V sobotu zaplatily svým životem dopravní nehodu na Havlíčkobrodsku tři ženy. V neděli zemřely dvě ženy při dopravní nehodě nedaleko Českého Šternberka. Našemu serveru to sdělil mluvčí středočeských policistů Pavel Truxa.

"Ženy jely ve směru na Prahu," uvedl Truxa. Podle něj vjela řidička mimo dálnici na 43. kilometru dálnice D1 nedaleko Českého Šternberka. Při nehodě zahynula ve voze i spolujezdkyně. "Volvo vjelo do pole, kde narazilo do billboardu," uvedl mluvčí. Řidičce bylo 66 let. Její spolujezdkyně byla o šest let mladší.

Na místo mířil i vrtulník, který však byl po zjištění následků nehody odvolán. Kvůli zásahu záchranných složek musel být asi do 15:30 uzavřen stoupací pruh.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz