Zpravodajství

Policisté provedli na Karlovarsku velkou kontrolu

Policisté provedli na Karlovarsku velkou kontrolu

Rozsáhlé kontroly provedli policisté o víkendu na Karlovarsku v rámci akce "úklid". Pátrali přitom po hledaných osobách, sledovali dodržování věkové hranice při podávání alkoholu a také hledali drogy. Celkem se akce zúčastnilo 35 policistů a pes.


Policisté kontrolované objekty tají, kvůli případnému úniku informací, do poslední chvíle. Jako první se vydávají na nádraží, kde kontrolují bezdomovce a podezřelé osoby. Tyto mladíky vyslýchali kvůli marihuaně a velkému množství léků, které měli u sebe. Jeden z nich přiznal, že je má na výrobu drog.

V předem vytipovené restauraci policisté nacházejí několik podnapilých mladistvých. Dechová zkouška alkohol potvrzuje. Dvě dívky a chlapce si odvádějí sociální pracovnice.

V garáži za městem policisty čeká překvapení. V jedné z nich nacházejí rádia, přehrávače a golfové hole. Nyní zjištují, zda věci nejsou kradené.

Policisté během akce odhalili 24 lidí mladších 18 let, kteří popíjeli. V Pšově jich našli hned 12 na jednom místě. Nejvíce nadýchal 16letý hoch, a to 1,5 promile. Vedení policie chce do konce roku podobnou akci provést minimálně ještě jednou.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz