Zpravodajství

VIDEO: Nejkrásnější dívky světa se představily v Ostravě

VIDEO: Nejkrásnější dívky světa se představily v Ostravě

V Ostravě se v po představilo 30 nejkrásnějších dívek světa. Ty se už tuto sobotu utkají ve finále soutěže Miss Europe and World-Junior 2007.

Zdroj: TV Nova

Do Ostravy se přilétly pochlubit svou krásou dívky až z Austrálie, Keni nebo Brazílie. Českou republiku reprezentuje devatenáctiletá Lucie Blažková z Pardubic. U dívek se hodnotí především komunikativní dovednosti, vtip a přirozený šarm.

Vylosovaly si čísla pro galavečer

Již 4. října se finalistky představili v Praze. Náměstkyně primátora  Marie Kousalíková je přivítala v Brožíkově síni na Staroměstské radnici. 

Při této příležitosti si dívky vylosovaly svá soutěžní čísla pro finální galavečer, který se bude konat 20. října v Ostravě. Součástí slavnostního přijetí byla prohlídka historických sálů Staroměstské radnice.

Miss Europe - Junior je oficiální název mezinárodní soutěže dívčí krásy spojené s komunikačními dovednostmi soutěžících a je určená dívkám ve věku od 15 do 20 let. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz