Zpravodajství

Sunny days se vykašlala na klienty

Klienti cestovní kanceláře Sunny days, kteří museli čekat v otřesných podmínkách 20 hodin na letišti Monastir v Tunisku se v pondělí domáhali vysvětlení cestovní kanceláře. A dlužno dodat, že marně. Nakonec jim zástupkyně kanceláře po telefonu nabídla odškodné ve výši 500 korun.

Sedmdesát klientů Sunnydays čekalo dvacet hodin v bezcelním prostoru. Prakticky bez pomoci, bez možnosti dostat se třeba k lékům v už odbaveném kufru.

Jenže dnes klienty čekala další studená sprcha. Museli do kanceláře několikrát, než se s nimi začali vůbec bavit.

Potom se dozvěděli, že se pro reklamaci musejí objednávat jednotlivě k majiteli společnosti. Musejí si tedy na to vzít opět dovolenou.

Poté, co se nazlobení lidé začali u dveří kanceláře hromadit, začaly jim drnčet telefony

Částka ale klientům připadá směšná. Zvlášť když si uvědomí, kolik protelefonovali domů příbuzným ve chvíli, kdy se nemohli z letiště dostat

Podle asociace mají navíc cestující v podobném případě nárok na ubytování, stravu a také dva telefonáty domů zdarma.

Klienti cestovní kanceláře se teď snaží zkontaktovat přes internet a postupovat společně.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz