Zpravodajství

VIDEO: Podnapilý oddávající nešetřil na svatbě vulgaritami

Velmi netradiční svatbu mělo osm párů z Jirkova na Chomutovsku. Místní zastupitel Miroslav Mikulášek je totiž oddával v podnapilém stavu. A čím víc přípitků bylo, tím byly svatby veselejší.

Na svůj den D bude 16 novomanželů z Jirkova jistě dlouho vzpomínat. Oddávající úředník totiž oddával ve stavu, za který by mu jako řidiči hrozilo odebrání řidičského průkazu.

"Už jenom příchod oddávajícího, bylo na něm vidět, že pán není ve své kůži," uvedl ženich Roman Miklovič.

"Končilo to podpisem, kdy mi pán řekl, že jsem si nasr...l do bot. A ještě při mém podpisu mi začal strkat do ruky," uvedl novomanžel.
S panem Mikuláškem jsme se ve středu sešli. Zajímalo nás, co se ten den stalo.

"Jsem se nenajedl, podcenil jsem to, šampaňské zapůsobilo. Určitě jsem neměl jistou řeč," přiznal oddávající.

"Jsme čekali, že přijde sám a omluví se, že se mohlo stát plno věcí okolo, že přebral," uvedl ženich.

Žádný z novomanželů si na chování úředníka na radnici nestěžoval. Zkažený svatební den už ale nikomu nenahradí.

"Člověk se bere jenom jednou v životě, tak z jeho stránky by to mělo být taky takové, aby prostě lidi na to vzpomínali s úžasem," řekl novomanžel.

Tentokrát to panu Mikuláškovi nejspíš projde. Sám si z celé události vzal pro příště ponaučení.

"Určitě bych doporučoval všem oddávajícím symbolický přípitek," dodal. Případem se ale budou ještě na svém středečním zasedání zabývat zastupitelé.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz