Zpravodajství

VIDEO: Český "Spiderman" se pověsil na hromosvod, utíkal před policií

VIDEO: Český "Spiderman" se pověsil na hromosvod, utíkal před policií
Zdroj: TV Nova

Muž vysoko na střeše domu visící na hromosvodu vyděsil obyvatele roudnického sídliště. Šlo o recidivistu, kterého sledovali policisté a snažili se ho předvést k výslechu. Podezřelý chtěl spravedlnosti uniknout, proto se držel hromosvodu a nechtěl se za žádnou cenu pustit.

Když viděli lidé z roudnického sídliště postavu visící na hromosvodu, začala propukat panika. Na první pohled to vypadalo, že chce mladík spáchat sebevraždu. Omyl. Byl to zloděj a vyděrač, který takhle unikal policejní hlídce.

Muž, kterému obyvatelé sídliště přezdívají Spiderman, vyšplhal do 25metrové výšky po tomto hromosvodu. Pak ho tady ale vyrušili dělníci, přešel proto na jinou část střechy, a tudy začal lézt dolů.
Nakonec se Spiderman vzdal. Dole už na něj čekali policisté a potom cesta k výslechu.

Dvaadvacetiletý recidivista měl podle našich informací vykrást bar svého otce. Syn podnikatele je podle všechno pěkné číslo. Policie ho hledala kvůli krádežím a vydírání.

Obviněný mladík je momentálně na okresním ředitelství policie v Litoměřicích - v cele předběžného zadržení. Soud bude v nejbližší době rozhodovat o tom, jestli ho pošle do vazby.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz