Zpravodajství

Nicole Kidmanová zatrhla dětem tetování

Nicole Kidmanová zatrhla dětem tetování
Zdroj: Korzo

Herečka Nicole Kidmanová s obavami pozoruje, jak rychle dorůstají její potomci. Pro jistotu jim nyní zakázala tetování.

Oscarová hvězda Nicole Kidmanová má děti v tom nejhorším věku - alespoň je o tom přesvědčená. Obě adoptovala v době, kdy žila se svým bývalým manželem Tomem Cruisem. Starší Isabelle je patnáct, mladšímu Connorovi dvanáct let. "Bella měla období, kdy nosila výhradně modré vlasy, naštěstí to trvalo jen krátce. Ale nyní přišla s tím, že se nechá tetovat, takže jsem musela zakročit," vysvětluje herečka.

Argumenty se jí ovšem nesháněly dohromady lehce, zvlášť kvůli jejímu současnému choti, zpěvákovi Keithu Urbanovi. "Vzhledem k tomu, že můj manžel má tetování, je jasné, že proti tomu v principu nejsem, ale měly by si na to ještě nějaký rok počkat," tvrdí herečka. "Je to něco opravdu trvalého a v patnácti je ještě brzo na definitivní rozhodnutí. Klidně si myslete, že jsem staromódní."

Nicole nedávno dokončila film Zlatý Kompas, kde hraje společně s Danielem Craigem. Tento první díl románové fantasy trilogie Jeho temné esence o dvanáctileté dívce Lyře se v kinech objeví ještě letos před Vánoci.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz