Zpravodajství

Policie zatkla omylem jiného muže

Policie zatkla omylem jiného muže
Zdroj: TV Nova

Pořádný šok zažil Jiří Neruda z Mostu. Policie ho totiž zatkla omylem. Muži zákona si šli pro celostátně hledaného muže do bytu v panelovém domě, jenže si spletli patro a zatkli nevinného. Krátce po zatčení navíc zjistili, že celostátní pátrání bylo zrušeno.

Jan Rolinger - z našeho vysílání už tohoto muže znáte. Před časem vyhodil teprve půlroční štěne z okna. Jablonecká policie na něj vyhlásila celostátní pátrání. Došlo ale k omylu a policisté místo něj zatkli nevinného souseda, který se mu podobá.

"Zeptali se na jméno jestli jsem pan Rolinger, řikám že ne, zavíral jsem dveře, udělali krok ke dveřím, řekli ale jsi, začali po mě šahat přes ty dveře," řekl nám pan Neruda

"Přinesla jsem občanský průkaz, a potom ho pustili, když zjistili, že to není on. Byla jsem v šoku," dodal k případu přítelkyně pana Nerudy.

"Byl jsem překvapenej, že nepřišli uniformovaný policisté, ale byli v civilním oblečení," vypráví pan Neruda.

Pana Nerudu potom připoutali k zábradlí. Přitom ho odřeli na hlavě a na rukou. Více informací se dozvíte ve videu z Televizních novin.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz