Zpravodajství

Ze záchodu na ženu koukala dvoumetrová krajta

Ze záchodu na ženu koukala dvoumetrová krajta
Zdroj: TV Nova

Říká se sice, že v největším americkém městě na člověka číhají různé druhy nebezpečí a místní už vědí, jak si s mnoha problémy poradit. Jenže žena, která si ráno myla doma ruce a najednou si všimla, jak se na ni dívají ze záchodu oči ohromné krajty, strnula v totálním šoku.

Na vyděšenou Nadege Brunacciovou v jejím bytě v Brooklynu vykoukla přes dva metry dlouhá krajta, která žila v odpadové stoce.
"Rosvítila jsem a zařvala," líčí Nadege nejhorší zážitek svého života. "Ještě teď se mi srdce rozbuší, když na to pomyslím."

Pak ale duchapřítomně přibouchla záchodový poklop, postavila na něj těžkou krabici a běžela přivolat pomoc. Dostavil se nejen majitel domu, ale naštěstí i záchranný tým hasičů. Aby krajtu chytili, museli instalatéři rozebrat potrubí v patře pod Brunacciovými. Nakonec krajtu odchytili a vrátili Nadege jako právoplatnému majiteli. Ta hada okamžitě věnovala otrlejší kamarádce, která si ji nechala jako domácího mazlíčka. Hada pojmenovala po dárkyni. Paní Brunacciová, která je majitelkou restaurace, dodává, že od pondělka, kdy se jí příhoda stala, se doma na záchod ještě neposadila a užívá nočník své dcerky. "A když si čistím zuby, dívám se přes rameno," dodala už s úsměvem a ve viditelně lepší náladě. Doufá, že když blesk neudeří do stejného domu dvakrát, ani ji snad nečeká další krajta v toaletní míse.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz