Zpravodajství

FBI vyšetřuje Davida Copperfielda kvůli znásilnění

Nejslavnější mág současnosti David Copperfield se dostal do hledáčku FBI poté, co ho blíže neidentifikovaná žena ze Seattlu obvinila ze znásilnění. Závažný trestný čin se měl odehrát během jejího pobytu na Bahamách. Protože se do vyšetřování pustila FBI a nikoli obvyklá kriminální policie, zdá se, že situace je opravdu vážná a iluzionista bude muset vyčarovat hodně silné kouzlo, aby se vyhnul pobytu za mřížemi.

Copperfield, jehož pravé jméno je David Kotkin, se proslavil díky svým neuvěřitelným kouzelnickým trikům, při kterých třeba nechal zmizet Sochu Svobody, prošel Velkou čínskou zdí nebo levitoval nad hlavami diváků.

V současné době je však mág podrobován výslechu a zároveň u něj byla provedena domovní prohlídka, oboje v souvislosti s obviněním ze znásilnění. Jak podle očekávání uvedl zvláštní agent FBI, na informace ohledně jeho vyšetřování bylo uvaleno přísné informační embargo.
"Kvůli probíhajícímu vyšetřování nemůžeme sdělit žádné další informace kromě té jediné, totiž že pana Copperfielda opravdu vyšetřujeme," uvedl stroze důstojník.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz