Zpravodajství

FBI vyšetřuje Davida Copperfielda kvůli znásilnění

Nejslavnější mág současnosti David Copperfield se dostal do hledáčku FBI poté, co ho blíže neidentifikovaná žena ze Seattlu obvinila ze znásilnění. Závažný trestný čin se měl odehrát během jejího pobytu na Bahamách. Protože se do vyšetřování pustila FBI a nikoli obvyklá kriminální policie, zdá se, že situace je opravdu vážná a iluzionista bude muset vyčarovat hodně silné kouzlo, aby se vyhnul pobytu za mřížemi.

Copperfield, jehož pravé jméno je David Kotkin, se proslavil díky svým neuvěřitelným kouzelnickým trikům, při kterých třeba nechal zmizet Sochu Svobody, prošel Velkou čínskou zdí nebo levitoval nad hlavami diváků.

V současné době je však mág podrobován výslechu a zároveň u něj byla provedena domovní prohlídka, oboje v souvislosti s obviněním ze znásilnění. Jak podle očekávání uvedl zvláštní agent FBI, na informace ohledně jeho vyšetřování bylo uvaleno přísné informační embargo.
"Kvůli probíhajícímu vyšetřování nemůžeme sdělit žádné další informace kromě té jediné, totiž že pana Copperfielda opravdu vyšetřujeme," uvedl stroze důstojník.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz