Zpravodajství

Za vrácení laptopu nabízí pivovar celoživotní přísun piva

Dobrodruzi, amatérští detektivové a hledači pokladů mají nyní nový cíl. Pivovar v novozélandském městě Rotorua nabízí doživotní přísun piva tomu, kdo vrátí jejich ukradený laptop.

Majitelé pivovaru se takřka neodolatelnou nabídkou snaží získat zpět počítač, na němž jsou designy, kontakty na zákazníky i finanční informace o jejich společnosti. Spolumajitel pivovaru v místním tisku potvrdil, že člověk, který dodá informace vedoucí k nalezení ukradeného notebooku, bude až nadosmrti dostávat 12 lahví piva měsíčně, ať už bude kdekoli na světě. Pivovar má sice záložní kopie souborů, které se na laptopu nacházejí, ale jsou už zastaralé, takže firma se před počátkem vánočního trhu dostala do velmi nepříjemné situace.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz