Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Mladík skočil u Muzea pod metro, linka C nejezdila

EXKLUZIVNĚ: Mladík skočil u Muzea pod metro, linka C nejezdila
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Krátce před půl sedmou se zastavil provoz v pražském metru na trase C. Ve stanici Muzeum tam krátce před půl sedmou večer skočila jedna osoba pod rozjetou soupravu metra. Našemu serveru to sdělila mluvčí pražských policistů Eva Miklíková.

"Mohu potvrdit, že provoz na lince C je od té doby přerušen," uvedla policistka. Podle ní skočil muž pod metro ve směru na Kobylisy.  Informaci o skoku člověka pod metro našemu serveru potvrdila bez bližších podrobností i mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová. Podle mluvčí zatím nejsou informace o zdravotním stavu oběti nehody. Pravděpodobně ale zemřela," dodala mluvčí.

"V 19:10 hodin se hasičům podařilo vyprostit muže, přibližného stáří 20 let, byl mrtvý. Muž spadl pod druhou a třetí soupravu," dodala Miklíková.

Mluvčí pražské policie také nevyloučila, že muž spáchal sebevraždu. "Příčiny neštěstí se ale stále vyšetřují, není jisté, zda pod soupravu skočil, spadl, zjišťujeme i přítomnost alkoholu," řekla nám mluvčí.

"Chtěla jsem jet metrem do centra, ale ze stanice Kačerov jsem se nedostala, metro nejelo," řekla našemu serveru jedna z cestujících.

Doprava je na trase C stále přerušená, náhradní dopravu mezi stanicemi Florenc a Pražského povstání zajišťují autobusy. Podle Miklíkové bude provoz na lince C obnoven do 15 minut.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz