Zpravodajství

Petra Němcová zbožňuje sexy prádlo

Petra Němcová zbožňuje sexy prádlo
Zdroj: Korzo

Světoznámá modelka Petra Němcová se přiznala, že na rozdíl od některých jiných svých kolegyň ji velice baví focení sexy prádélka, dokonce ji vzrušuje. Petra je nyní tváří kampaně na prádlo pro letošní zimní sezonu.

Bývalá přítelkyně zpěváka Jamese Blunta pózovala v provokujících pózách oblečená do elegantního prádla s viditelnou chutí. "Při takovém focení si připadám velice sexy a mám velice dobrý pocit, zvlášť když je při tom legrace a na celém týmu vidím, že mi to opravdu jde," prohlásila krásná Češka. "Některé modýlky jsou spíš dívčí, jiné hodně odvážné, ale mým vůbec nejoblíbenějším kouskem z té kolekce je černá push-up podprsenka. Skvěle formuje poprsí, a přesto má velice tenká ramínka."

Petru objevili pro svět módy v jejích šestnácti letech a brzy se stala žádanou modelkou. Přesto ji proslavil především její statečný boj o život, když se v roce 2002 málem stala obětí vlny tsunami, stejně jako její přítel, fotograf Simon Atlee. Od té doby se Petra také angažuje v charitě a založila vlastní dobročinnou nadaci Happy Hearts na pomoc dětem v nouzi.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz