Zpravodajství

VIDEO: Hádka bývalých partnerů skončila smrtí mladé ženy

VIDEO: Hádka bývalých partnerů skončila smrtí mladé ženy

Smrtí 34leté ženy vyvrcholila hádka dvou bývalých partnerů. Zakrvácené tělo mrtvé ženy našli lidé včera v jednom z domů přímo uprostřed Bělé nad Radbuzou. Útočník se policistům udal sám a v současné době je už v policejní cele.

Zdroj: TV Nova

Když na místo přijeli záchranáři, ležela žena v tratolišti krve. Na krku a rukou měla bodnořezné rány. Přivolaný lékař na místě konstatoval smrt s podezřením na cizí zavinění.

Dveře do ženina bytu byly vykopnuté, na zemi se po bytě válely střepy z rozbitého skla. Lidé, kteří našli pobodanou ženu v kaluži krve, byli v šoku. Žena zraněním na místě podlehla.

Nebylo jí pomoci

Mluvčí záchranné služby Lenka Ptáčková řekla, že lékař už na místě nemohl ženě pomoci, pouze konstatoval její smrt. Žena měla bodné rány.

Bývalý přítel z bytu odešel a údajně sám zavolal na linku 112 a ohlásil, že ženu pobodal. Kriminalisté ho zatkli a našli u něj i nůž.

Na místo se sjeli ihned příbuzní zavražděné ženy. Podle našich informací se žena s přítelem za dramatických okolností rozešla a on jí to nedokázal odpustit.

Kriminalisté dali podnět státnímu zástupci k návrhu na vzetí do vazby.

Obviněnému hrozí až patnáctileté vězení.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz