Zpravodajství

VIDEO: Delirium bude v Praze i kouzlit

VIDEO: Delirium bude v Praze i kouzlit

Do Prahy míří spolek lidí, kteří si říkají Cirque du Soleil a vezou s sebou ohromující show nazvanou Delirium. Abyste si uměli hru barev a světel doprovázenou libou hudbou představit, máme pro vás exkluzivní ukázku.


Řeč čísel říká, že multimediální představení Delirium lidem zprostředkuje šestatřicet kumštýřů, z toho šest hudebníků, dvojnásobek tanečníků, šestici zpěváků, devět akrobatů a tři herce. Z toho plyne, že výsledek bude velmi pestrý. Na jevišti se totiž naráz ocitne všech třicet šest umělců a hudba se tak bude mísit s tancem a akrobacií. To vše podpoří kouzelné projekce a světla.


Cirque Du Soleil je zábavní společnost, která od svého vzniku v roce 1984 po celém světě vytváří různé projekty s cirkusovým nádechem. Do Prahy dokočuje 27. října. Nova je exkluzivním televizním partnerem akce.
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz