Zpravodajství

VIDEO: Násilník brutálně napadl družku před budovou rádia

VIDEO: Násilník brutálně napadl družku před budovou rádia
Zdroj: TV Nova

Pod policejní ochranou teď žije programová ředitelka radia Crystal v České Lípě. Ženu má bránit před jejím bývalým druhem. Toho policie, poté, co ji před budovou rádia brutálně napadl, umístila do cely. Státní zastupitelství ale násilníka opět pustilo na svobodu. Policii tak nezbývalo nic jiného než ženě přidělit ochranku.

Všechno začalo inzerátem v internetové seznamce. Vztah se ale záhy začal hroutit. Ženě se ztrácely věci, rostla mužova agresivita. Vztah proto před čtvrt rokem ukončila, jenže on se s tím nemohl smířit. Ženu dál obtěžoval a nakonec si na ni počíhal před rádiem, kde pracovala.

Incident se odehrál na parkovišti před budovou rádia. Věděl, že žena musí zastavit kvůli závoře. Naskočil k ní do auta a chtěl ji unést.

Vyhozený kolega zavolal policii. Muž v autě byl stále agresivnější. Ženu, která ho nechtěla pustit k volantu, začal škrtit.

Žena nakonec utekla. Ale jen na chvíli. Muž ji dostihl a vše se opakovalo.

Vyhrůžka smrtí

Když přijela policie, musela muže z napadené doslova servat. Pak putoval rovnou do cely. Čekalo se, že státní zástupkyně na muže uvalí vazbu.

A nelíbí se to ani kriminalistům. Muž je v podmínce a čelí dalším obviněním, mimo jiné i ze znásilnění, dokonce vyhrožoval ženě smrtí.
Rozhodnutí státní zástupkyně nyní přezkoumají její nadřízení.

Vzhledem k tomu, že muž rozhlasovou manažerku i přes zákaz dál kontaktuje, je prý ale možné, že státní zastupitelství případ přehodnotí a muže nechá stíhat vazebně.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz