Zpravodajství

VIDEO: Třináctiletý klučina řádil za volantem auta, policie je bezmocná

Teprve třináctiletého chlapce nachytali za volantem policisté v Ústí nad Labem. Nezletilý řidič se projížděl v autě rodinného známého.

Řidič, který ještě možná ani neví, jak vypadá občanský průkaz, natož ten řidičský, se policistům sám přiznal.

Do bytu jeho rodičů přišel na návštěvu známý a klíčky od svého auta si položil na stůl. Zvídavý chlapec nelenil, klíče si bez dovolení půjčil a pak se chtěl projet.

Před domem vůz nastartoval, projížděl se ulicemi, kde si ho ale všimla policejní hlídka. Malého šoféra pak policie předala rodičům a auto z místa odvezla odtahová služba.

Piráti v teenagerském věku

Není to poprvé, kdy mohli motoristé na severočeských silnicích potkat děti za volantem.

Před časem dokonce jeden chlapec v Chomutově auto ukradl a odjel s ním z parkoviště. Dětem nehrozí žádný trest, vzhledem k jejich věku policie oba případy odložila.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz